Virgin Mobile chcąc zachęcić potencjalnych klientów do skorzystania z ich oferty daje 3 miesiące abonamentu gratis. Czy ta promocja jest spowodowana kiepskimi wynikami operatora na rynku? Co raz więcej osób przenosi numer do innych sieci. Najważniejsze, że skorzystać na tym mogą klienci.

Oferta od Virgin Mobile dotyczy abonamentu bez telefonu. Promocja jest dostępna do 9 listopada tego roku, dlatego należy decydować się jak najszybciej. Mogą skorzystać z niej także osoby, które chcą przejść z systemu prepaid na abonament. Jeśli korzystasz już z usług w Virgin Mobile, jednak masz umowę na czas nieokreślony, również możesz skorzystać z promocji.

Jak skorzystać z promocji od Virgin Mobile?

Wystarczy podpisać umowę a promocja uruchomi się automatycznie. Rabat w postaci darmowego abonamentu jest przyznawany od pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego. Jeśli zaś zależy Ci aby większa grupa osób skorzystała z promocji, należy wybrać ofertę Plan 2_24. Należy pamiętać aby aktywować osobno każdy z numerów. Numerów nie należy łączyć umową. Na każdy z nich umowa podpisana musi być osobno. Każdy z numerów otrzyma darmowy, trzymiesięczny abonament.

Jeśli po upływie 3 miesięcy zdecydujesz się na połączenie numerów w grupę, otrzymasz dodatkowo rabat w wysokości 50% na kolejne numery, które do niej należą. Dokonać tego można za pomocą infolinii Virgin Mobile.

Abonament w ofercie 2_24 wynosi standardowo 24 zł za każdego użytkownika. Mamy tu do dyspozycji 20 GB internetu oraz wiadomości tekstowe, mms’y i połączenia bez limitu.

W ofercie 1_24 jest podobnie z tą różnicą, że otrzymujemy 10 GB internetu w kwocie 19 zł miesięcznie.