Lajt Mobile to może nieco mniej popularny operator komórkowy w naszym kraju, jednak nadal oferuje on atrakcyjne abonamenty. Teraz w tej sieci otrzymać możemy aż 200 GB transferu danych więcej. Jak wygląda abonament i co w nim otrzymamy?

Lajt Mobile – No Limit L

Pod lupę weźmy ofertę No Limit L. Do naszej dyspozycji w tym przypadku będą nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci na numery komórkowe i stacjonarne. Jeśli chodzi o wiadomości sms i mms sytuacja wygląda podobnie – one również będą bez limitu. To jeszcze nie wszystko, bo dodatkowo otrzymamy 100 GB Internetu do wykorzystania w Polsce. Nie ma niestety transferu danych za granicą. Koszt takiego abonamentu to 59,99 zł miesięcznie.

Lajt Mobile – extra GB od operatora

Jak wcześniej wspomniałem teraz dostaniemy od operatora 200 dodatkowych GB. O co dokładnie z tym chodzi? Extra transfer danych będzie dostępny do wykorzystania w godzinach od 1 w nocy do 8 rano. Chodzi tutaj o ofertę głosową oraz Internetową. Jak widać przyznany przez operatora pakiet jest do wykorzystania w większości w godzinach nocnych. Jeśli chodzi o pozostałe godziny mamy do wykorzystanie standardowe 100 GB z abonamentu. Trzeba przyznać, że w Lajt Mobile mamy jedną z najlepszych ofert na rynku, jeśli chodzi o ilość transferu danych. Warto wspomnieć również o tym, że wcześniej abonament No Limit L kosztował 49,99, a więc jak łatwo policzyć był tańszy o 10 zł. Dodatkowy pakiet Internetu w szczególności przyda się osobom spędzającym dużo czasu w sieci podczas nocy. Jest go więcej niż w dzień, dlatego może być to idealna okazja np. do oglądania filmów.