12GB za darmo od Orange za wygrany mecz

W związku z wczorajszym meczem reprezentacji Polski w piłce nożnej operator komórkowy Orange zorganizował dla klientów specjalną promocję. Za każdą bramkę strzeloną przez Polaków klienci otrzymują 3 GB Internetu za darmo. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:0, a więc z tego tytułu każdemu abonentowi tej sieci należy się 12 GB transferu danych komórkowych.

Aktywacja pakietu 12GB

Aby taki pakiet internetowy od Orange otrzymać trzeba go najpierw aktywować. Można to zrobić wysyłając sms-a pod numer 233 o treści: ”POLSKA”. Opłata za tę wiadomość jest zgodna z cennikiem aktywnego planu komórkowego i nie może być większa niż 0,20 zł. Z promocji możemy skorzystać do dnia dzisiejszego do godziny 23:00, czyli dokładnie 24 godziny od momentu publikacji postu na Facebooku Orange Polska.

Warunki

Dobra informacja jest taka, że z tego pakietu internetowego mogą korzystać zarówno klienci abonamentowi jak i również Ci, którzy mają telefon na kartę w sieci Orange. Ważne jest to, aby pamiętać, że pakiet 12 GB darmowego Internetu jest ważny tylko przez 3 dni od momentu aktywacji i można z niego korzystać tylko i wyłącznie na terenie naszego kraju. Taki dodatkowy transfer danych jest idealny do tego, aby wykorzystać go podczas podróży np. do oglądania filmów.