0 zł za LG K40 w Orange wraz z prezentami

W sieci Orange pojawił się nowy telefon. Jest to LG K40. Model ten możemy otrzymać na start zupełnie za darmo. Dotyczy to zakupów abonamentów Orange w różnych wariantach wraz z tym urządzeniem.

Co w abonamencie od Orange z LG K40?

Przykładowo weźmy pod uwagę jeden z nich oferowanych w Orange – Plan Mobilny 45. W ramach tej oferty otrzymujemy nielimitowane rozmowy i sms-y do wszystkich sieci zarówno na numery komórkowe i stacjonarne. W dodatku do naszej dyspozycji jest 7 GB Internetu na terenie kraju oraz 3,8 GB poza jego granicami. Za sam abonament zapłacimy 45 zł miesięcznie, a umowę musimy podpisać na 24 miesiące. Jaka jest opłata za urządzenie? Dokładnie wynosi ona 35,01 zł. Zatem zarówno za telefon jak i za abonament zapłacimy łącznie 80,01 zł miesięcznie. Warto wiedzieć, że smartfon w ofercie operatora dostępny jest w kolorze niebieskim.

Atrakcyjne gadżety z LG K40

To jednak nie wszystko, bo dodatkowo otrzymamy jeszcze zestaw akcesoriów, który warty jest 150 zł, a w jego skład wchodzą:

  • etui,
  • karta micro SD,
  • słuchawki douszne.

Jeśli chcemy otrzymać dodatkowe gadżety musimy zdecydować się na podpisanie umowy do 31 lipca, bo właśnie do tego dnia obowiązuje promocja. Ponadto nie możemy również zapomnieć o zarejestrowaniu produktu na stronie: https://www.strefalg.pl. Tutaj z kolei mamy czas do 10 sierpnia. Taka promocja wydaje się być idealną okazją do tego, aby mieć nowy telefon wraz z rozmowami za niewielkie pieniądze.